Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yardımlarınız Milyonlara Ulaşıyor
Sosyal sorumluluk projesi olan Milyonluk Yardım sayesinde çocukların maddi-manevi ihtiyaçlarına el uzatmayı amaçlıyoruz. Peki bunu nasıl yapıyoruz? Sektörün en başarılı olan firmalarının reklamlarına sayfamıza yer veriyoruz. Bu reklam gelirlerinin ücretlerinin yüzde yetmişini de Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesi kuruluşlarında bakılan çocukların ihtiyaçlarının karşılanması için ayırıyoruz. Bu sayede hem firmaların reklamlarını yayınlamalarına ve kullanıcıların firmalara ulaşmalarına kolaylık sağlıyoruz hem de çocukların geleceğine ve pek tabi Türkiye'nin geleceğine katkıda bulunuyoruz. Yapılan desteklerin sahiplerini yani destekçilerimizi sayfamızda günlük olarak yayınlıyoruz.

Günümüz dünyasında teknoloji ve internetin tartışılmaz gücünü pek çok açıdan fırsata dönüşecek şekilde kullanmayı amaçladık. Bu düşüncenin ürünü olarak da Milyonluk Yardım Projesini hayata geçirdik. Gerek firmaların potansiyel müşterilerine ulaşmalarında gerekse kullanıcıların sektördeki başarılı firmalara rahatlıkla erişebilmelerinde işe yarayacak bir platform oluşturduk. Bu işleyişi sosyal sorumluluk projesi haline dönüştürerek de en değerli hazinemiz olan çocuklarımıza el uzatmayı amaçladık. İyiliğin her daim var olduğuna inanarak, günümüz dünyasında iyiliğin en yeni halini şekillendirdik. Herkesin kazandığı ve dolayısıyla ülkemizin kazandığı bir platform olarak sizlerin karşısına çıktık.

Sizler de bugün elimizi uzattığımız çocukların yarınlardaki gururlarını paylaşmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere özel sunulmuş alanlarda marka logonuzu veya reklam videolarınızı paylaşabilir, aynı zamanda verdiğiniz ücretin bir kısmının da çocukların geleceğine dokunduğundan emin olabilirsiniz. Reklam için alan satın aldığınızda faturanız adresinize kargoyla yollanır. Ayrıca satılan alan miktarının yüzde yetmişi bakanlığın hesabına gönderilir ve ilgili dekontta da site üzerinden paylaşılır. Bu sayede her şey şeffaf bir şekilde ilerlemiş olur ve kimsenin aklında soru işaretine yer kalmaz. Her şeyin yasal çerçevede işlediği bu projeye dahil olarak hem siz kazanın hem de geleceğimiz kazansın.

https://milyonlukyardim.com/
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi