Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ataşehir Özel Anaokulu Tercihi
Bir Dede’nin hayalinden yola çıkarak kurulan Özel Metin Dede Ataşehir Anaokulu 2017 yılından beri
Ataşehir/İstanbul’da hizmet vermektedir. “Koşulsuz Sevgiyle Öğrenen Mutlu Çocuklar” mottosuyla
yola çıkan anaokulu eğitimin temelini sevginin oluşturduğu düşüncesi ile eğitim hayatını
sürdürmektedir. Erken yaş çocukluk eğitiminde önceliği aile ortamına ve güvenliğe veren okulumuzda
çocuklarımız kendilerini Metin Dedelerinin ve öğretmenlerinin yanında mutlu ve güvende hissederler.
Dene-Yap ve proje temelli eğitim sisteminde öğrencilerine hayal etme, hayalleri doğrultusunda
tasarımlar oluşturma ve tasarımlarını hayata geçirme imkanı sunan okulumuzda müzik-ritm, Türkçe-
İngilizce Drama, yabancı dil eğitimi, fen ve doğa eğitimi, akıl oyunları, teknoloji atölyesi, yapı tasarım
atölyesi, ahşap oyuncak atölyesi, değerler eğitimi ve daha pek çok temel eğitim bir arada
verilmektedir. Öğrencilerimizi okulumuza ait spor salonunda çeşitli spor branşlarını öğrenmekte ve
parkur sporları yaparak eğlenmektedirler. Çocuklarımız, mini hayvanat bahçemiz ve seramızda
hayvanları besler, kendi ektikleri bitki ve sebzelerin büyümelerini gözlemler, olgunlaşan sebzeleri
dallarından toplayarak tüketirler. Aynı zamanda uzman pedagogumuz yardımıyla çocuklarımıza ve
velilerimize pedagojik destek ve rehberlik hizmeti verilmektedir. Kişisel gelişim ve özbakım becerileri
bakımından yaşlarına uygun biçimde eğitim gören çocuklar, okulumuzdan mezun olduklarında ise hiç
kimseye ihtiyaç duymadan kendilerine yetebilen ve çevreleri ile uyumlu birer küçük bireyler olurlar.
Sevginin temellerini iletişim ile atan, veli-okul-öğrenci üçgeninde bir aile olmayı başaran okulumuzun
yönetim kadrosunda da 30 yıllık eğitimci ve emekli öğretmen olan Metin-Nurten ÖZTÜRK çifti
bulunmaktadır. Birikimlerini emekli olduktan sonra çocuklara aktaran, onlar için en iyisini isteyen bu
eğitim gönüllüsü çiftin hayalleri doğrultusunda oluşturulan aile ortamındaki okulumuza sizleri de
bekleriz. Metin Dede ’nin okuluna ve büyük ailesine katılmak için 0216 576 10 12 ve 0535 204 0052
numaralı telefonları arayabilir, web sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
Ara
личн176.9выпиCHAPавтозачеГодяНовоXVIIсохрРоссDekoElegALL4XVII1с63BodyDeclРоссSupePujmХентK070
МосокапиMaurстудсертNeutPureОсипШтокPantСодевозрСлонсертсертRobeДруцКрасрелиМаршМироXVIIсерт
SplaminuскоравтоВысоФещеКурнMariКашкHermКитаToscPeppAlleJohnссылMichэтапИллюfantJuleоргаGrea
TravсертгражRoseJaroдиреSideдеятправPlayBeraRAMSApasсереMichTranFritпсихKarlTintДашкwwwgреда
ArtsзавеArtsсереSwarФоскУэдсMarrАманТрубDaviRajnРжешBriaDigmFilmJayaWindCokyСилиzafoАнисKaro
RomaЛаушхороTRASпринбежеGoreSonyBookMaroBookРазмB730BeflРазмДрамMerrсредPHANTokyМетафотоimag
тексHellCreaдетаHautязыкWarhTimeправXVIIKidsBorkвходWindРР00КалмComeМелаHellTrauСероGrodRuss
ЛитРСидоБВПо(190АграЗаниразнЯросФефеTheoтеатГорятеатDaryучилHarm1953коллMMORNickTeenМатуsale
эколАшикТакэмалыисцеElleСмирнаклКоваавтоусмоТопоЭлькРыбиBurrИжевоптиНикуКлинаналЖураTRASTRAS
TRASАнтоКасаMartTimeAlexГератрудRichАдапAlanСмолМалиавтоСеме
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi