Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İstanbul Estetik Kliniği
#1
Estetik kliniği İstanbul’da bulunan ve estetik alanında hizmet veren bir sağlık merkezidir. Fertlerine daima memnuniyet garantisi vermektedir. Kalitesinden ve çalışmalarından ödün vermeyen merkez uzun yıllardır İstanbul’un Şişli bölgesinde hizmet vermektedir.

Estetik kliniği, hastalarına değer veren ve onların isteklerini ön planda tutan bir kuruluştur. Aynı zamanda hasta yakınlarına da bu ayrıcalığı göstererek onların isteklerini gerçekleştirme konusunda hassasiyet gösterir. Sağlık turizmi olarak Türkiye en çok tercih edilen ülkelerden birisidir. İstanbul’da bu alanda 3. Sırada önemli bir yere sahiptir. Estetik kliniği’ da İstanbul’da en çok seçilen merkezlerdendir.

Estetik merkezi , bireylerin daima yenilikçi hizmetlerden faydalanmasını sağlar. Hastane ortamının hijyen içerisinde olması ve ilerlemiş düzeyde olan teknolojik cihazlarıyla hastalarına en iyi işlemleri sunar. Estetik Klini, yurt dışından gelen konuklarına özel hizmetler sunmaktadır. Onlara, konaklama imkânı sunarak aynı zamanda havaalanı transferi de sunar.

Hastalarına güven veren hizmetiyle, onların memnuniyetini kazanmayı başarmıştır. Kişilerin isteklerini en doğru şekilde yerine getirmeyi amaçlamıştır. Hastalarının yaşam kalitesini arttırarak daha sağlıklı ve güzel olmalarını sağlar. Böylelikle hastalar kendisinden daha emin ve daha mutlu bireyler haline gelir. Kaliteli hizmetinden asla ödün vermeyen Estetik kliniği yıllardır, İstanbul’un Avrupa yakasında hizmetine kesintisiz olarak devam etmektedir.
Bireylerin, sağlıklı güzelliğe ulaşmasını amaçlayan Estetik kliniği, birçok alanda hizmet verir. Bu alanlarda saç ekimi, sakal ekimi, kaş ekimi, bıyık ekimi bulunur. Estetik anlamında ise; yüz estetiği, göğüs estetiği, vücut estetiğidir alanlarında hizmet vermektedir.  Yüz estetiği olarak; burun estetik ameliyatı , kaş kaldırma, boyun germe, kepçe kulak estetiği, ben aldırma, yüz germe, çene estetiği ameliyatı ve orta yüz germe ameliyatı hizmeti verir. Göğüs estetiği olarak; meme küçültme, meme büyütme, göğüs ucu ameliyatı, meme yağ enjeksiyonu gibi işlemler yapar. Yaptığı çalışmalarda da bireylerin ortamdan mutlu ve sağlıklı ayrılmasını sağlamıştır.

Estetik cerrahide ön planda olan sağlık kurumu hastalarına daima yeni ve kalıcı çözümler sunmayı hedefler. Estetik kliniği hastalarının istekleri doğrultusunda ilerleyerek onların daha mutlu ve sağlıklı olmasını sağlar. Uzman ve profesyonel kadrosuyla hastalarının daima yanında olmaya ve sorunsuz hizmet vermeye devam etmektedir.
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat kolumanlar 0 102 11-02-2019, Saat: 21:50
Son Yorum: kolumanlar
  İstanbul Evden Eve Nakliyat kolumanlar 0 110 11-02-2019, Saat: 19:07
Son Yorum: kolumanlar
  Kolumanlar Evden Eve Nakliyat İstanbul kolumanlar 0 132 12-01-2019, Saat: 21:02
Son Yorum: kolumanlar

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi