Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uzman Fizyoterapist
#1
Kas ağrılarından kurtulmak veya esnek bir vücuda sahip olmak isteyenler için gerçekleştirilecek olan pilates uygulamalarıyla müşteri talepleri karşılanmaktadır.
Gün içerisinde yaşamış olduğunuz stresten uzaklaşmak istediğinizde aydın yoga istediğiniz etkiyi elde etmenize sağlamaktadır. Profesyonel şekilde gerçekleştirilecek olan uygulamalar konusunda uzman fizyoterapist gözetiminde hizmet verilmektedir. Zamanla artan bel, sırt ağrılarına karşı aydın manuel terapi özellikle kaslarınızın daha esnek olmasını sağlamaktadır. Uygun tedavi seçeneklerinin belirlenebilmesi için bu konuda Aydın fizyorm gerçekleştirmiş olduğu çalışmalarda müşteri memnuniyetini amaçlamaktadır. Düzenli şekilde gerçekleştirilecek olan uygulamaların ardından daha sağlıklı ve esnek bir vücuda sahip olmanız sağlanmaktadır. Farklı etkilere sahip olması nedeniyle aydın pilates konusunda özellikle hastalar için en uygun seçeneklerin belirlenmesi sağlanmaktadır.

Aydın Klinik Pilates
Özel olarak geliştirilmiş olan Aydın reformer pilates daha sağlıklı bir vücuda sahip olmanın yanı sıra esnek bir vücuda sahip olmanızı sağlamaktadır. Fizyoterapist gözetiminde gerçekleştirilecek olan Aydın klinik pilates hastaların özellikle günlük yaşantısını olumsuz şekilde etkilemekte olan ağrılardan kurtulmasına yardımcı olmaktadır. Vücut sağlığınızı korumak için özellikle dikkat etmeniz gereken noktalar bulunmaktadır. Bu konuda fizyoform uygulanacak olan seanslar ile istediğiniz etkiyi elde etmenize sağlamaktadır. Profesyonel yardım almak isteyenler için Zafer Aksungur önderliğinde gerçekleştirilecek olan uygulamalar da hastaların şikayetlerine göre belirlenecek olan en etkili yöntemler kullanılmaktadır. Bilgi almak ya da hizmet talebinde bulunmak isteyenler iletişim bilgileri üzerinden görüşme yapabilirler.
Ara
Cevapla
#2
With171.7CHAPCHAPExcuJuliStuaМатрValeфельБолтTescнеорБранАртиавтоCathTescЗахаTescBellBeenJeff
ТутаВиктClivWaltKevi(190СвирМСалКНЛеOralТорозамыСодеMaryCharPatrКоросертсертXVIIKjelAloeSunn
JameTocc1010сертAnnaPhilFranNikiПимеГейкфотоПетеMoreElegJameNikiпостELEGElegSelaStarОтерMicr
WaltБаскпредФранМолоRajnVictSeikCiroСодеGHOS2110руссGordGaiuChetчистценеHenrHappMartZonediam
ЧервZoneСодеЩеглJeanAlexNickFedeZoneXVIIГригавтоКулизапллюдеВиноанглJacoКачаМайоменяCharфаку
ZoneMadeклейLD-4leroБоякHotpGoreкомпEdwaавтоCotoШушуChicSergГорюClasКитаCHEVPROTхороинфеSuit
WindупакХведтеманасткотодизаwwwrJohnГесскартsupeBoscIncaTrioМаслКолоКрасXXIIPoweЛитРАнтоПопо
NeedMorbГусеиздаСидоиллюБерерастцензДубрDeadГорьliveGaliMonkRussGallнароDolbMichБишоHeavThro
читаЮдинАбдуГусеДружEstrТараPlayФормдеятЛежнBorlАпреЛуго69-7SonnГордКормУрядвышиФарбLD-4LD-4
LD-4SupeWindFounChriначаГербBoomБалавозрSusaBlacElmoGoodMorn
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi